SEKRETARIAT CZYNNY OD PONIEDZIAŁKU DO CZWARTKU W GODZINACH 7.30 - 15.30

PIĄTEK JEST DNIEM WEWNĘTRZNYM

Sekretarz Szkoły: Marta Hałaczkiewicz prowadzi sekretariat szkolny, zajmuje się sprawami dotyczącymi uczniów oraz nauczycieli i archiwizacją dokumentacji szkolnej.

1. Wyrabianie legitymacji szkolnych.

Aby wyrobić legitymację szkolną należy dostarczyć do sekretariatu aktualne zdjęcie. Należy je podpisać imieniem i nazwiskiem. Poza tym należy również podać datę urodzenia, PESEL, adres zamieszkania i klasę, do której obecnie uczęszcza uczeń.

Legitymacje szkolne mogą wyrabiać uczniowie klas I - VIII.

Legitymacja szkolna ważna jest do 30 września każdego roku. Przedłużenie ważności tego dokumentu odbywa się co roku od 1 października.

Za wydanie duplikatu legitymacji szkolnej pobiera się opłatę w wysokości 9 złotych.

2. Wydawanie duplikatów świadectw.

Absolwent szkoły, który zagubił swoje świadectwo, może uzyskać w sekretariacie szkoły jego duplikat. Za wydanie duplikatu świadectwa pobiera się opłatę w wysokości 26 złotych.