Rok szkolny 2016/2017

Jesteś tu: » Strona główna » Aktualności » Rok szkolny 2016/2017

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2016/2017 odbyła się 1-go września 2016 r. o godz. 10.00 w sali gimnastycznej. Poprzedziła ją Msza Święta sprawowana w Kościele pw. św. Ignacego Loyoli w J. Górze. Po niej uczniowie wraz z dyrekcją szkoły i nauczycielami zebrali się w sali gimnastycznej, gdzie odbyła się akademia.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017
czytaj więcej

Dzień 2 IX br. uczniowie Szkoły Podstawowej w Jastrzębiej Górze rozpoczęli od integracji podczas wspólnej zabawy i nauki. Dzięki życzliwości  właścicieli placu zabaw przy Promenadzie Światowida  najmłodsi z klas 0-III wesoło spędzili tam czas. Starsi uczniowie z klas IV-VI mieli możliwość zapoznania się z okazami w jastrzębiogórskim Oceanarium. Wszystkie dzieci bardzo dziękują dorosłym, którzy umożliwili im powakacyjną integrację łączącą zabawę z nauką.


Niesamowite zajęcia
czytaj więcej

14 września uczniowie klasy I i II wzięli udział w ognisku zorganizowanym na terenie Kaszubki  - najstarszego domu w Jastrzębiej Górze. Po przybyciu na miejsce dzieci pod opieką pani Idkowiak zwiedziły wnętrza domu.

 

 

 

Klasa I i II na ognisku w Kaszubce
czytaj więcej

16 WRZEŚNIA KLASY  I-III korzystając z okazji i pięknej pogody wybrały się na wycieczkę po najbliższej okolicy. Tym razem zawitaliśmy do pobliskiego Swarzewa... i  MUZEUM KOCHAM BAŁTYK.

Wycieczka do Swarzewa - klasy I-III
czytaj więcej

23 września 2016 roku uczniowie naszej szkoły brali udział w akcji SPRZĄTANIE ŚWIATA.


Tegoroczna akcja odbyła się pod hasłem „Podaj dalej… Drugie życie odpadów”.

Sprzątanie  Świata
czytaj więcej