Projekt unijny 2014/2015

Jesteś tu: » Strona główna » Projekt unijny » Projekt unijny 2014/2015

„Rozwijanie kompetencji kluczowych uczniów Gminy Władysławowo – szansą na sukces”

realizowanego w ramach:

Priorytetu  IX - Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach

Działania 9.1 - Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej  jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty

Poddziałania 9.1.2 -  Wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów z grup o utrudnionym dostępie do edukacji oraz zmniejszanie różnic w jakości usług edukacyjnych

czytaj więcej

Dnia 20 września 2014 ( sobota ) odbyła się wycieczka do Parku Dinozaurów do Łeby. Uczestnikami wyjazdu byli uczniowie uczestniczący w zajęciach unijnych, m.in. z kółka przyrodniczego, historycznego oraz z kultury krajów germańskich.

Wycieczka do Łeby
czytaj więcej

Dnia 24.02.2015r. uczniowie z klas IV-VI biorący udział w projekcie unijnym „Rozwijanie kompetencji kluczowych uczniów Gminy Władysławowo – szansą na sukces” pojechali do Teatru Miniatura w Gdańsku, gdzie mieli okazję zobaczyć spektakl pt."Fahrenheit".

W Miniaturze
czytaj więcej

Dnia 08.04.2015 roku o godzinie 8.30 spod Szkoły Podstawowej w Jastrzębiej Górze odbył się wyjazd uczniów klas 4-6 naszej do Centrum Interaktywnej Edukacji i Zabawy- do EduFun w Gdyni. Zajęcia w Centrum EduFan były bardzo interesujące. Każdy uczeń brał aktywny udział.

EduFan
czytaj więcej

Galerie