Szkolne Koło Wolontariatu

Jesteś tu: » Strona główna » Szkolne Koło Wolontariatu
Wolontariusze naszej szkoły włączyli się w akcję Pola Nadziei, która odbywa się wiosną, z inicjatywy hospicjów w całej Polsce. Jej symbolem są żonkile, wręczane przez wolontariuszy w zamian za datki wrzucane do skarbonek. Za sprawą wolontariuszy żółto w niedzielę zrobiło się także w Jastrzębiej Górze! Ania, Oliwia, Marta, Ania - dzięki!

Pola Nadziei
czytaj więcej
Kolejne pełne worki trafiły dla chorego na rzadką chorobę genetyczną - Wojtusia. Dzięki sprzedaży nakrętek rodzice Wojtusia będą mogli sfinansować bieżące potrzeby związane z jego chorobą. Wszystkim z całego serca bardzo dziękujemy!  
Akcja
czytaj więcej
Uczniowie biorący udział w Jasełkach, również i w tym roku postanowili wystawić przedstawienie dla niezwykłej publiczności. 21 grudnia wszyscy  występujący wybrali się do Domu Seniora w Jastrzębiej Górze, gdzie czekali na nich wyjątkowi widzowie.

Po przedstawieniu oklaskom i wzruszeniom nie było końca, a nasi aktorzy otrzymali po słodkim upominku. Były to wspaniałe chwile spędzone wspólnie z seniorami w tym szczególnym okresie przedświątecznym.


Jasełka w Domu Seniora
czytaj więcej

Nasze wolontariuszki z klasy VII zaangażowaly się w akcję Marzycielska poczta,której celem jest wysyłanie listów, kartek do chorych dzieci. Dzieci chore bardzo dużo czasu spędzają w szpitalach więc cieszą się kiedy inni o nich pamiętają i przesyłają im słowa wsparcia. 

Marzycielska poczta
czytaj więcej

My również włączamy się w akcje zbierania nakrętek dla mieszkańca Swarzewa małego Wojtusia , który urodził się z rzadką chorobą genetyczną. Dlatego zachęcamy do zbierania i przynoszenia nakrętek do szkoły. 

Zbieramy nakrętki
czytaj więcej
| Strona 1 | Strona 2 | Strona 3 | Strona 4 | Strona 5 |

Pliki do pobrania