Oddział przedszkolny

Jesteś tu: » Strona główna » Oddział przedszkolny

Nauczyciele prowadzący:

 

Sylwia Koeppen - 6 - latki


Karolina Ellwart - 5-4-3 - latki

Izabela Miszkowska

  • Rekrutacja

Do 21 marca można zapisywać dzieci do oddziałów przedszkolnych.


ZAPRASZAMY!

Wszystkie dzieci Mikołaja kochają, wszystkie dzieci na Niego czekają…

Okres świąteczny to czas radości i oczekiwania wszystkich dzieci.  Aby umilić sobie ten wyjątkowy czas, przedszkolaki pojechały do Wielkiej Fabryki Elfów w Gdańsku. Miejsce to owiane jest tajemnicą i magią.

Wielka Fabryka Elfów
czytaj więcej

W piątek 24 listopada w przedszkolu obchodziliśmy Światowy Dzień Misia. Bohaterem tego dnia był najlepszy przyjaciel naszych milusińskich. Wszystkie przedszkolaki przyniosły swojego pluszowego ulubieńca. Panie przygotowały różne zadania, oczywiście wszystkie w „misiowym” temacie. Były zabawy, tańce, śpiew, „misiowe” prace plastyczne, a na koniec film pt.” W głowie się nie mieści” i smakowity popcorn. Dzień był bardzo udany.

Dzień Misia
czytaj więcej

8 listopada obchodziliśmy Dzień Marchewki. Celem tego dnia  było promowanie zdrowego odżywiania się. Rozwijanie umiejętności współdziałania w zespole oraz zapoznanie dzieci ze sprzętem gospodarstwa domowego- sokowirówką.

Dzień marchewki
czytaj więcej

Dnia 22 września zarówno grupa motylków jak i tropicieli obchodziła Swiatowy Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji dzieci uczestniczyły w zawodach sportowych oraz wspólnej zabawie z chustą animacyjną. Na zakończenie zabaw każdy przedszkolak otrzymał medal. Kolejną niespodzianką dla przedszkolaków było wyjście na pyszne lody do ośrodka wczasowego Vis, za które serdecznie dziękujemy. To był przyjemny i wesoły dzień, pełen uśmiechu na twarzach dzieci.

Dzień przedszkolaka
czytaj więcej
| Strona 1 | Strona 2 |

Galerie

Przeczytaj także