Rok szkolny 2016/2017

Jesteś tu: » Strona główna » Oddział przedszkolny » Rok szkolny 2016/2017

Dzieci z oddziałów przedszkolnych 5 i 6-latków 7 września  br. odwiedziły zwierzątka w Mini Zoo mieszczącym się przy hotelu Primavera. Dzieciom najbardziej podobały się pawie i kolorowe kozy. Tego dnia korzystając z pięknej pogody, dzieci bawiły się na nowo wybudowanym placu zabaw.

Wycieczka do mini zoo
czytaj więcej

Korzystając z jeszcze pięknej i letniej pogody, w dniu 08 września br. dzieci z oddziału przedszkolnego udały się na pobliską plażę.

Ochoczo bawiły się na brzegu morza, budowały tamy i pisakowe baby. Chłopcy zaś rozegrali mecz piłki plażowej a dziewczynki przygotowały im poczęstunek w formie piaskowego tortu.

 

Plażowanie
czytaj więcej

Dnia 09.09.2016 r. dzieci z oddziału przedszkolnego oraz zerówki wybrały się na wycieczkę do  Władysławowie. Najpierw miały okazję zobaczyć pracę funkcjonariuszy Straży Granicznej. Na początku uczniowie obejrzeli dwa interesujące filmy. Pierwszy ukazał zadaniami przed jakimi  stoją funkcjonariusze Straży Granicznej, natomiast drugi przybliżył jeszcze bardziej trudną pracę tutejszych pracowników SG. Dzieci zobaczyły izbę muzealną oraz oglądały sprzęt i  pojazdy, z których korzystają funkcjonariusze, gdy strzegą naszych granic.  

Wycieczka do Władysławowa
czytaj więcej
Policjanci u przedszkolaków
czytaj więcej

Izba Kaszëbskô we Władysławowie była kolejnym miejscem wycieczki oddziału przedszkolnego (5 i 6latków) w dniu 20.09. bieżącego roku.

Dzieci wraz z wychowawczyniami miały możliwość zobaczenia wystawę tradycyjnych wyrobów kaszubskich, dzieł lokalnych twórców ludowych i wiele interesujących eksponatów związanych z przebogatą kulturą i tradycją kaszubską. 
Poznały kolorowy świat Kaszub oraz wzbogaciły swoją wiedzę o Nordzie.

W izbie regionalnej
czytaj więcej