Podręczniki 2017/2018

LISTA PODRĘCZNIKÓW – ROK SZKOLNY 2017/2018

Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Jastrzębiej Górze

Klasa 0,  6 latki

„KOLOROWY START z plusem” - BOX  WYDAWNICTWO MAC (kolor niebieski)

JĘZYK ANGIELSKI – ,,NEW SPARKS STARTER” WYDAWNICTWO OXFORD

RELIGIA – ,,Kocham dobrego Boga”     Wyd. Jedność

Klasa 0,  5 latki

„KOLOROWY START” – 5 – cio latek BOX  WYDAWNICTWO MAC  (kolor różowy)

JĘZYK ANGIELSKI – TREETOPS STARTER

RELIGIA – JESTEŚMY DZIEĆMI BOGA  podręcznik  W. KUBIK     Wyd. WAM

Klasa 0,  4 latki

„KOLOROWY START” – 4 – latek BOX  WYDAWNICTWO MAC  (kolor zielony)

Klasa 0,  3 latki

„KOLOROWY START” – 3 – latek BOX  WYDAWNICTWO MAC  (kolor pomarańczowy)

Klasa I, II, III, IV, V, VI, VII – Dotacja Rządowa- Uczniowie wypożyczają podręczniki na początku roku szkolnego z biblioteki szkolnej

Rodzice  zakupują podręczniki tylko do religii

Religia klasa I - Jesteśmy w rodzinie Pana Jezusa  -  (nowa podstawa programowa 2010) autor W. Kubik SJ, wyd. WAM

Religia klasa II - Kochamy Pana Jesusa  W. Kubik SJ wyd. WAM

Religia klasa III-  PRZYJMUJEMY PANA JEZUSA   W. Kubik SJ wyd. WAM

Religia klasa IV- (tylko podręcznik ) ZAPROSZENI PRZEZ BOGA                                   Z. MAREK SJ wyd. WAM

Religia klasa V- (tylko podręcznik ) OBDAROWANI PRZEZ BOGA                              Z. MAREK SJ wyd. WAM

Religia klasa VI- (tylko podręcznik ) PRZEMIENIENI PRZEZ BOGA                           Z. MAREK SJ wyd. WAM

Religia klasa VII-JEZUS UCZY I ZBAWIA Z. MAREK SJ wyd. WAM   (podręcznik i zeszyt ćwiczeń)

PODRĘCZNIKI Z JĘZYKA KASZUBSKIEGO ZAKUPUJE SZKOŁA

JĘZYK KASZUBSKI

• Bòbrowsczi W., Kwiatkowskô K. - Kaszëbsczé abecadło - kaszëbsczi elemeńtôrz. FUNDACJA "DAR GDAŃSKA". (261/00).
  • Pioch D. - Kaszëbë, zemia i lëdzë. Podręcznik z ćwiczeniami do nauki języka kaszubskiego. Część I. ZRZESZENIE KASZUBSKO-POMORSKIE. (61/00), (392/2/2011).
  • Pioch D. - Żëcé codniowé na Kaszëbach. Podręcznik z ćwiczeniami do nauki języka kaszubskiego. Część II. ZRZESZENIE KASZUBSKO-POMORSKIE. (94/04).
  • J. Labudda - Zôrno mòwë. Podręcznik do nauki języka kaszubskiego z elementami wiedzy o Kaszubach ZRZESZENIE KASZUBSKO-POMORSKIE (149/07).