Konkursy, zawody

Jesteś tu: » Strona główna » Konkursy, zawody

Dnia 23 I 2018 roku odbył się Szkolny Konkurs Ortograficzny, w którym wzięło udział 16-uczniów z klas IV-VII. Laureatami szkolnego konkursu zostały:

  • Julia Kotłowska
  • Natalia Maćkowska
  • Marta Rogowska
czytaj więcej

Uczennice naszej szkoły z 7 klasy: Anna Budzisz, Anna Lachs oraz Oliwia Korth wykonały prace na IV WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNO-JĘZYKOWY "DAS IST DOCH SEHENSWERT". Konkurs obejmuje wiedzę krajoznawczą państw DACHL.

czytaj więcej

Dnia 28.03.2018 r.uczniowie naszej szkoły, a mianowicie Kamila Wałdoch, Marcin Kryża, Amelia Drzezdzon oraz Piotr Lachs wzięli udział w Turnieju o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym w Szkole Podstawowej w Chłapowie. 

Konkurs o ruchu drogowym
czytaj więcej

16 grudnia

Podium dla Jarka i Bartka Bisewskich z I klasy.

Jarosław Bisewski i Bartosz Bisewski zdobyli I i II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Karate WKF " Samuraj Cup" w Szczecinie.

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Sukces uczniów klasy I
czytaj więcej

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie zorganizowanym przez Miejską Bibliotekę we Władysławowie na szopkę bożonarodzeniową. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi dn. 19 styczniu 2018 r., podczas zabawy karnawałowej dla dzieci w sali 103 Urzędu Gminy we Władysławowie.
Po zakończeniu wystawy tj. w dniu 01.02.2018 r. należy odebrać zgłoszone prace. Za prace nie odebrane w/w terminie organizator konkursu nie ponosi 
odpowiedzialności.

Szopka bożonarodzeniowa
czytaj więcej

Pliki do pobrania