Konkursy, zawody

Jesteś tu: » Strona główna » Konkursy, zawody

Z przyjemnością informujemy, iż uczniowie naszej szkoły biorą udział w WOJEWÓDZKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM pt.:" Zagrożenia wypadkowe w indywidualnych gospodarstwach rolnych". Głównym celem konkursu jest zapobieganie wypadkom dzieci na wsi i zaznajomienie ich z podstawowymi zasadami i przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy. Uczniowie wykonali prace plastyczne przedstawiające zagrożenia wypadkowe występujące podczas pracy w polu i zagrodzie. Komisja na szczeblu wojewódzkim dokona oceny prac plastycznych do dnia 8 maja 2018 roku. Uroczysty finał konkursu zaplanowano 25 maja 2018 roku w Miejskim Ogrodzie Zoologicznym "Wybrzeża" w Gdańsku.

A oto imiona i nazwiska uczniów, których prace biorą udział w konkursie:
czytaj więcej

Dnia 23 I 2018 roku odbył się Szkolny Konkurs Ortograficzny, w którym wzięło udział 16-uczniów z klas IV-VII. Laureatami szkolnego konkursu zostały:

  • Julia Kotłowska
  • Natalia Maćkowska
  • Marta Rogowska
czytaj więcej

Uczennice naszej szkoły z 7 klasy: Anna Budzisz, Anna Lachs oraz Oliwia Korth wykonały prace na IV WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNO-JĘZYKOWY "DAS IST DOCH SEHENSWERT". Konkurs obejmuje wiedzę krajoznawczą państw DACHL.

czytaj więcej

Dnia 28.03.2018 r.uczniowie naszej szkoły, a mianowicie Kamila Wałdoch, Marcin Kryża, Amelia Drzezdzon oraz Piotr Lachs wzięli udział w Turnieju o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym w Szkole Podstawowej w Chłapowie. 

Konkurs o ruchu drogowym
czytaj więcej

16 grudnia

Podium dla Jarka i Bartka Bisewskich z I klasy.

Jarosław Bisewski i Bartosz Bisewski zdobyli I i II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Karate WKF " Samuraj Cup" w Szczecinie.

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Sukces uczniów klasy I
czytaj więcej

Pliki do pobrania