Dzień Babci i Dziadka

Jesteś tu: » Strona główna » Aktualności » Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka

Na nasze smutki mają słodkie i pyszne rozwiązanie, znajdą radę na każde zmartwienie - to nasze kochane babcie i dziadkowie. Dnia 22 stycznia w szkole zorganizowana została uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, na którą licznie przybyli Babcie i Dziadkowie uczniów klas 0 – III.

Pod czujnym okiem wychowawców przedszkolaki przygotowały przedstawienie pt. „Witajcie w naszej bajce”, a dzieci starszych klas pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły regionalne tańce kaszubskie. Dziadkowie ze wzruszeniem przypatrywali się występom swoich wnucząt, nagradzając ich gromkimi brawami, nie kryli wzruszenia podziwiając prezentacje swoich "skarbów”.  Na koniec uroczystości dzieci wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom przygotowane prezenty. Następnie na gości czekał słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców dzieci. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy!