Spotkanie autorskie

Jesteś tu: » Strona główna » Aktualności » Spotkanie autorskie

Spotkanie autorskie

24 stycznia na zaporoszenie bibliotekarki Barbary Meler odwiedziła naszą szkołę autorka książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych Elżbieta Zubrzycka.

W interesujący sposób poprowadziła zajęcia dla dzieci młodszych dotyczące dobrych i złych przyjaźni.

Wyjaśniła kim jest przyjaciel, po co istnieje przyjaźń,  opowiedziała historię z własnego życia, którą następnie opisała w książce ,,Wielki, mały przyjaciel”. Przeprowadziła ćwiczenia, które miały na celu wykazanie jaką chcielibyśmy zawrzeć przyjaźń. Dzieci chętnie zadawały pytania, na które otrzymywały interesujące odpowiedzi. Pani Elżbieta zapoznała dzieci z książkami swego autorstwa, które uczniowie mieli okazję zakupić z autografem autorki.

Następnie odbyło się spotkanie z uczniami kl. IV-VII, tematem były dobre i złe sekrety. Autorka opowiadała o swojej pracy  oraz przedstawiła ciekawe historie, które opisała w swoich książkach .