Redakcja gazety

Jesteś tu: » Strona główna » Gazetka szkolna » Redakcja gazety

Redakcja gazety

"Mam na imię Natalia Maćkowska. Chodzę do 6 klasy i mam 11 lat. Poza szkołą chodzę na basen, ponieważ bardzo lubię pływać. Ale w wolnym czasie lubię oglądać telewizję lub grać na laptopie. Gdy jest ładna pogoda z chęcią też wychodzę na dwór. Pomysł prowadzenia gazetki zaproponowano mi w 5 klasie. Pani powiedziała, że jeśli chcę to mogę ją robić. Dodała też, że jakaś koleżanka może dołączyć się do tego pomysłu i razem ze mną to tworzyć. Myślałam o tym i stwierdziłam, że to fajny pomysł. Zaproponowałam mojej koleżance Wiktorii aby ze mną w tym uczestniczyła, a ona zgodziła się i od tego zdarzenia rozpoczęło się prowadzenie gazetki szkolnej."

"Mam na imię Wiktoria Długońska. Mam 11 lat i chodzę do 6 klasy. Lubię karate, na które po szkole w srody chodzę. Lubię ten sport, bo można na nim świetnie bawić się, a zarazem ćwiczyć i poprawiać swoją sprawność fizyczną. W czwartki chodzę na basen, ponieważ lubię pływać. Pomysł o gazetce szkolnej był zadaniem Natalii. Lecz kiedyś zaproponowała mi ona, czy nie chciałabym robić z nią tego. Zgodziłam się, bo pomyślałam sobie, że w naszej szkole przydałoby się coś takiego. Od tej pory robimy gazetkę razem i świetnie się przy tym bawimy."